Специалист по перетяжке мебели (15000-25000 лей)

 "Специалист по перетяжке/реставрации мебели".

Город: Кишинев
Образование: Любое
Зарплата: 50% от стоимости заказа + чаевые
График работы: с ПН-ПТ с 9:00-18:00

Преимущества компании:

  • Руководство, умеющее ценить профессионалов;
  • Выдача формы и нужных материалов для работы;
  • Официальное трудоустройство + Полный социальный пакет;
  • Современный сервис и комфортабельные условия;
  • Современное оборудование;
  • Личный шкафчик и душ;
  • Скидка 30% на услуги сервис центра;
  • Компенсация 50% спортзала;
  • Скидка 50% на услуши шиномонтажа:
  • Адрес сервиса: str. Calea Basarabiei 44 (по городу вас собирает автомобиль компании с остановок и вечером отвозит обратно).

Обязанности:

  • Перетяжка руля;
  • Перетяжка потолка;
  • Перетяжка ручек;
  • Перетяжка дверных карт;
  • Перетяжка сидений;
  • Замена ковролина.

Требования:

  • Ответственность;
  • Опыт работы в перетяжке от 6 месяцев.

Oraș: Chișinău
Educație: Orice
Salariu: 50% din costul comenzii + bacșiș
Program de lucru: de luni până vineri, între orele 9:00 - 18:00

Beneficii ale companiei:

  • Managementul care apreciază profesioniștii;
  • Furnizarea uniformei și a materialelor necesare pentru lucru;
  • Angajare oficială + pachet social complet;
  • Service modern și condiții confortabile;
  • Echipamente moderne;
  • Dulap personal și duș;
  • Adresă a service-ului: str. Calea Basarabiei 44 (compania va asigura transportul prin oraș de la/la stații pentru angajați).

Responsabilități:

  • Tapițarea volanului;
  • Tapițarea plafonului;
  • Tapițarea mânerelor;
  • Tapițarea panourilor ușilor;
  • Tapițarea scaunelor;
  • Înlocuirea covorului auto.

Cerințe:

  • Responsabilitate;
  • Experiență de lucru în industria mobilierului de cel puțin 6 luni.

Și nu uita, pentru noi nu contează experiența obtinuta, contezi Tu ca persoană!

E-mail: job@autoshina.md
+373 62189136

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide