Agent de Vânzări Francize - Oportunitate Europeană

Power Jan
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 35000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm un agent de vânzări cu experiență și abilități excelente de comunicare pentru a se alătura echipei noastre din cadrul francizei noastre cu sediul în Europa. Candidatul ideal ar trebui să aibă o experiență solidă în vânzări, cunoștințe avansate de limba engleză și să aibă abilități excelente de comunicare.
Responsabilitățile tale vor include:

Identificarea și prospectarea potențialilor francizați din toată Europa prin intermediul apelurilor telefonice
Prezentarea francizei noastre și a beneficiilor acesteia într-un mod clar și persuasiv
Încheierea de contracte cu francizații și furnizarea de sprijin în procesul de lansare a afacerii lor
Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienți și soluționarea problemelor lor

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări la telefon
Abilități excelente de comunicare și negociere
Cunoștințe avansate de limba engleză, cunoașterea altor limbi europene este un avantaj
Capacitatea de a lucra independent și într-un mediu dinamic
Orientat către obiective și atenție la detalii
Abilitatea de a construi relații solide cu clienții

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu internațional și dinamic
Pachet salarial competitiv, cu bonusuri în funcție de performanță
Sprijin și training continuu din partea companiei
Posibilități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă crezi că ai ceea ce trebuie pentru a face față acestei provocări și ai experiența și abilitățile necesare, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă prezentare personală la adresa noastră de email office@powerjan.ro. Te vom contacta în cel mai scurt timp posibil. E-mail: office@powerjan.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide