Agent vanzari de la 25000, regiunea Centru | Агент по продажам Центр

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania oferă:

Salariu de la 25 000 lei brut
Tichete de masă
Reduceri la sălile de fitness partenere prin aplicația UpFit
Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri)
Automobil, planșetă, GSM corporativ
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă smart
Dezvoltare profesională continuă și oportunități de avansare

Responsabilități:

Vei coordona activitățile comerciale cu clienții Companiei
Vei identifica și extindere portofoliul de clienți
Vei consulta clienții despre sortimentul și parametrii produselor
Vei monitoriza plățile

Cerințe față de candidat:

Studii tehnice / vânzări;
Experiență de cel puțin 1 an în domeniu;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Permis de conducere categoria B (nu mai puțin de 1 an).

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.
Мы предлагаем:

Мотивирующая заработная плата от 25 000 лей брутто
Талоны на питание;
Скидки в партнерских тренажерных залах через приложение UpFit
Активная и динамичная среда (чай, кофе, фрукты и тимбилдинг)
Автомобиль, планшет и корпоративный номер;
Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
Возможности постоянного профессионального развития и роста.

Обязанности:

Вы будете координировать коммерческую деятельность с клиентами Компании;
Вы определите и расширите клиентский портфолио;
Вы проконсультируете клиентов по ассортименту и параметрам продукции;
Вы будете контролировать платежи.

Требования к кандидатам:

Опыт в аналогичной должности от 1 года;
Образование желательно – высшее, средне-техническое;
Знание языков – румынский, русский;
Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide