Contabil Auditor

Rodals №14662099, 2 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Descrierea postului:
Grupul nostru de companii RODALS este în căutarea unui Contabil Auditor dedicat și profesionist, care să contribuie la îmbunătățirea proceselor financiare și să asigure conformitatea cu legislația în vigoare. Vei face parte dintr-o echipă dinamică, cu oportunități de creștere profesională și implicare în diverse proiecte.
Responsabilități principale:

Efectuarea de audituri financiare și operaționale pentru companiile din grup.
Verificarea și validarea documentelor contabile și financiare.
Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile aplicabile.
Identificarea și raportarea riscurilor financiare și a neconformităților.
Elaborarea și prezentarea rapoartelor de audit către conducere.
Colaborarea cu echipele interne și externe pentru îmbunătățirea proceselor financiare.

Cerințe:

Diplomă în contabilitate, audit, finanțe sau un domeniu similar.
Experiență de minim 5 ani în audit financiar, preferabil în cadrul unui grup de companii.
Cunoștințe avansate de legislație fiscală și contabilă.
Atenție la detalii și abilități analitice excelente.
Capacitate de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

Salariu competitiv în funcție de experiență și calificări.
Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de afaceri diversificat.
Pachet de beneficii atractiv și suport pentru formare continuă.
Posibilitatea de a colabora cu echipe multidisciplinare la nivel de grup.

Aplică acum: Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email resurseumane@rodals.md. E-mail:
resurseumane@rodals.md
tel. 078444488
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide