Contabil integrator 1C

RTI №14663625, 2 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe necesare pentru candidați:

Studii superioare sau medii în domeniul economic;
Cunoașterea limbii ruse și a limbii române;
Experiență în contabilitate;
Experiență în implementarea și configurarea soluțiilor software 1C;
Cunoștințe aprofundate despre procesele de afaceri și modalitățile de optimizare a acestora prin intermediul soluțiilor 1C;
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
Capacitatea de a colabora eficient în echipă și de a interacționa cu diverse departamente;
Motivație pentru dezvoltare continuă și pentru obținerea unui impact maxim în activitate.

Responsabilități principale:

Analiză și înțelegere a nevoilor clienților: Colaborarea cu clienții pentru identificarea și analiza nevoilor lor specifice, asigurându-se că soluțiile implementate sunt conforme cu obiectivele lor de afaceri.
Implementare și configurare: Organizarea procesului de implementare a soluțiilor software 1C, configurarea sistemelor pentru a satisface cerințele specifice ale clienților și asigurarea funcționării lor eficiente.
Formare și suport tehnic: Furnizarea de formare și suport tehnic utilizatorilor finali, asigurându-se că aceștia sunt familiarizați cu funcționalitățile sistemelor implementate și pot utiliza eficient soluțiile 1C.
Optimizare și îmbunătățire continuă: Identificarea oportunităților de optimizare și dezvoltare a proceselor de afaceri cu ajutorul soluțiilor 1C, colaborând cu clienții pentru implementarea îmbunătățirilor necesare.
Colaborare cu echipa internă: Colaborarea strânsă cu alte departamente interne pentru a asigura integrarea soluțiilor 1C în mediul existent al clienților.

Condiții de muncă și plată:

Program de lucru: luni-vineri, între 9.00 și 18.00, pauză de masă - 1 oră;
Angajare oficială: posibilitatea de a fi angajat în cadrul companiei rezidente a parcului IT;
Salariu adecvat, cuantumul căruia va fi discutat individual cu candidatul selectat;
Oportunități de creștere și dezvoltare în companie.
Va rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: job@rti.md.
În CV obligatoriu indicați funcția, pentru care aplicați.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide