Manager de vânzări la salonul de biciclete VeloJAN

Power Jan
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui profesionist pasionat și dedicat pentru a ocupa poziția de Manager de Vânzări la salonul nostru de biciclete VeloJAN. Dacă îți plac bicicletele și ai experiență în domeniul vânzărilor, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine să te alături unei echipe dinamice și să contribui la succesul nostru continuu.
Responsabilități:

Gestionarea și coordonarea activităților de vânzare în salonul de biciclete VeloJAN
Crearea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea unei baze de clienți noi
Consilierea clienților în alegerea bicicletelor și accesoriilor potrivite în funcție de nevoile și preferințele lor
Prezentarea caracteristicilor și avantajelor produselor noastre pentru a stimula vânzările
Monitorizarea și atingerea obiectivelor de vânzări lunare și trimestriale
Pregătirea rapoartelor de vânzări și analiza performanțelor
Supervizarea personalului de vânzări și oferirea de instruire și îndrumare, acolo unde este necesar

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria bicicletelor sau a echipamentelor sportive
Cunoștințe solide despre biciclete și accesorii, precum și despre caracteristicile tehnice ale acestora
Abilități excelente de comunicare și negociere, cu o atitudine prietenoasă și orientată către clienți
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a gestiona multiple sarcini simultan
Spirit de echipă și abilități de leadership pentru a coordona personalul de vânzări
Atitudine proactivă și dorința de a-ți dezvolta continuu cunoștințele și abilitățile în domeniul bicicletelor

Dacă ești în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu dinamic și pasionant, te încurajăm să aplici pentru poziția de Manager de Vânzări la VeloJAN. Oferim un pachet salarial atractiv, beneficii suplimentare și oportunități de avansare în cadrul companiei.
Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail velojan.md@gmail.com. Menționează în subiectul e-mailului "Aplicare Manager de Vânzări - VeloJAN".
Vă mulțumim pentru interesul arătat față de VeloJAN.md E-mail: velojan.md@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide