Manager de Vânzări - MESERIAS.MD

Power Jan
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locație: Chisinau Buiucani
Descriere post:
MESERIAS.MD, o companie de încredere în domeniul sculelor si utilajelor dr gradinarit, caută un Manager de Vânzări dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți, negocierea cu potențiali clienți și realizarea vânzărilor.
Responsabilități:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți în teren.
Negocierea și prezentarea ofertelor personalizate pentru clienți.
Dezvoltarea și menținerea relațiilor solide cu clienții.
Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
Monitorizarea pieței și colectarea feedback-ului de la clienți.
Raportarea regulată a performanțelor de vânzări către conducere.

Cerințe:

Experiență demonstrată în vânzări, cu un accent pe vânzările în teren.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a înțelege nevoile clienților și de a oferi soluții adaptate.
Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate.
Abilitatea de a lucra de sine stătător și în echipă.
Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, inclusiv salariu fix și comision din vânzări.
Oportunitatea de a lucra într-o companie de încredere și în creștere.
Training și dezvoltare profesională.
Autonomie și flexibilitate în desfășurarea activității.
Mediu de lucru dinamic și susținător.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție la adresa dodonica@mail.ru sau să ne sunați la 079541357.
Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre cum puteți aduce valoare echipei noastre. E-mail: dodonica@mail.ru
079541357
Telefon:
079541357
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide