Manager de Vânzări

International Language Training Center
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 9000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Timp de 28 de ani de activitate, peste 75.000 de studenți au absolvit cu succes Centrul Internațional de Limbi Moderne ILTC.
Majoritatea au ajuns prin recomandare, iar asta înseamnă că echipa noastră, formată din 55 de profesioniști, își îndeplinește munca cu pasiune și dedicație.
Fii și tu parte din echipa ILTC - aplică pentru jobul de Manager de Vânzări.
Descrierea jobului
Pe postul de Manager de Vânzărivei fi responsabil de:

Efectuarea apelurilor de ieșire către potențialii clienți;
Prezentarea produsului către clienți;
Perfectarea contractele și eliberarea conturilor de plată studenților;
Monitorizarea plăților;
Completarea constantă a programul CRM;
Îndeplinirea Planului de Vânzări stabilit de Directorul de Vânzări.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

Oferim un salariu motivant (de la 9000 lei + bonusuri pentru realizarea propriului plan și planul departamentului);
Program de lucru de 5 zile pe săptămână, 8 ore pe zi;
Oficiu amplasat în centrul orașului str. Petru Rareș 43;
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat;
Lecții gratuite de limbi străine pentru angajați;
Acces la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
Teambuilding-uri si activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate;
Zi de naștere - zi liberă.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Vorbești fluent limba română, rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
Ai citit cărți de vânzări și ai implementat tehnologii de vânzări;
Ai urmat cursuri de instruire în domeniu comunicării și vânzărilor;
Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
Ai experiență de lucru în CRM;
Ai cunoștințe de MS Office.

Crezi că ești candidatura potrivită pentru acest job? Transmite-ne CV-ul pe adresa: iltcmoldova.hr@gmail.com, iar la subiect indică: „Vreau să fiu Manager de Vânzări la ILTC”.
Abia așteptăm să ne cunoaștem!
E-mail: iltcmoldova.hr@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide