Manager vanzari

Fort SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm manager care să ajutăm clienții să cunoască produsele FORT, și să îmbunătățim performanța în vânzări. Suntem în permanentă dezvoltare și avem nevoie să lărgim echipa de vânzări. Alăturătă-te unei echipe tinere și motivante.
Responsabilități:

Construirea relațiilor de lungă durată cu clienții;
Preluarea comenzilor de la clienți și executarea lor în termenii agreați;
Consultarea clienților indeciși;
Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, produselor și ofertelor companiei;
Adaptarea politicii de vânzare pentru atingerea scopurilor clienților;
Cunoaștere și să respectarea proceselor și a procedurilor de lucru ale companiei.

Cerințe:

Cunoașterea limbi română și rusă;
Experiența într-o poziție similară – cel puțin 2 ani;
Cunoașterea MS Office, 1C.

Noi oferim:

Sistem de motivație bazat pe salariul fix plus bonusuri;
Punem la dispoziție un sistem de instruire, alături de un mentor avansat;
Pachet social;
Grafic de lucru: Ln-Vn 8:30 – 17:30.

Candidații interesanți sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa comert@fort.md sau să ne sune la 060500130. E-mail: comert@fort.md
Telefon: 060500130
Telefon:
060500130
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide