Recepționer-expeditor terminal poștal

Nova Poshta №14731764, 18 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10 000 Până la 14 000 MDL
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități principale:

descărcarea autocarelor de transport;
încărcarea autocarelor de transport;
sortarea coletelor poștale;
eliberarea coletelor poștale.

Cerințe față de candidați:

eficiență;
disciplină;
responsabilitate;
conștiinciozitate;
dorința de a lucra într-un ritm dinamic.

Program de lucru: în ture.
Oferim:

salariu oficial pe card de la 10000 lei net + bonus %;
loc de muncă în cadrul unei companii mari aflate în proces de dezvoltare dinamică (specializată în oferirea de servicii poștale și livrare rapidă);
angajare oficială în cîmpul muncii cu acordarea de garanții sociale;
oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
condiții de lucru corespunzătoare normelor legale și un mediu prietenos.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la e-mail hrjob@novaposhta.md sau să ne contacteze la numărul de telefon: 078672277. E-mail: hrjob@novaposhta.md
078672277
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide