Specialist în IT Suport

Fitness Mama
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 14000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Echipa Fitness Mama, cel mai mare și dinamic proiect de fitness pentru femei în limba română, își extinde orizonturile și caută un Specialist IT Suport talentat și pasionat!
Ești gata să te alături unei echipe tinere, entuziaste și cu viziune globală? Atunci, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Responsabilitățile tale vor include:

Implementarea și optimizarea proceselor automatizate în platforma Getcourse și asigurarea bunei funcționări a tuturor funcționalităților integrate;
Crearea scenariilor automatizate, utilizând serviciile Zappier, Onlizer, Stripe, Tilda și altele;
Coordonarea setărilor tehnice pentru organizarea streaming-urilor LIVE sub formă de webinarii;
Gestionarea și actualizarea altor software-uri folosite de companie, esențiale pentru desfășurarea activității noastre;
Colaborarea strânsă cu alte departamente ale companiei, precum marketing, produs, serviciu clienți și dezvoltare back-end.

Ce ne dorim de la tine:

Studii în domeniul IT sau tehnic;
Experiență în programare sau automatizare (vom oferi instruire în detaliile specifice, dacă este necesar);
Dorința de a explora și implementa în mod continuu soluții tehnice inovatoare pentru a optimiza fluxurile de lucru;
Disponibilitate pentru a lucra suplimentar și în weekend-uri, atunci când avem proiecte de lansat sau probleme care necesită soluționare urgentă.

Ce îți oferim în schimb:

Angajare oficială, cu posibilitatea de colaborare și în regim de freelance;
Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea unui produs apreciat de zeci de mii de utilizatori din întreaga lume;
Libertatea de a veni cu idei creative și a le implementa;
Program de lucru flexibil, dar cu respectarea deadline-urilor;
Formare și instruire din partea companiei;
Salariu atractiv și negociabil, în funcție de calificările tale, cu posibilitatea de creștere pe măsură ce aduci valoare adăugată proiectului.

Dacă te regăsești în acest profil și ești gata să îți asumi provocările unei echipe în creștere, așteptăm cu nerăbdare să ne trimiți CV-ul și să te alături echipei noastre de profesioniști entuziaști!
Pentru a aplica, trimite-ți CV-ul și o scrisoare de intenție să cunoaștem mai bine intenția și motivațiata. Nu rata această oportunitate unică de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și recompense!

Alătură-te echipei Fitness Mama și fii parte dintr-un proiect care schimbă vieți și ajută femeile să își atingă obiectivele de sănătate și fitness într-un mod sustenabil și eficient. Vino să contribui la dezvoltarea unui produs care inspiră și motivează zeci de mii de utilizatori din întreaga lume!

Te așteptăm în echipa noastră pentru a împărtăși pasiunea, creativitatea și dorința de a face o diferență reală în viața oamenilor. Hai să creăm împreună o lume mai sănătoasă și mai fericită, printr-un proiect inovator și inspirațional!

Nu aștepta mai mult, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție astăzi! E-mail: akishlaru@fitnessmama.school
Web: https://www.fitnessmama.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide