Specialist serviciu clienți

Oculeus
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Promovează produsele Companiei și suportă clienții
Răspunde la solicitările clienților și se implică în rezolvarea problemelor semnalate
Testează și promovează aplicațiile noi
Menține procesul de dezvoltare internă

Cerințe:

Studii universitare complete sau nefinisate in Tehnologii informaționale/Telecomunicații.
Cunoștințe avansate de operare pe calculator. Bune cunoștințe de operare a aplicațiilor Office.
Fluență în limba română, rusă și engleză.
Nu este necesară experiența anterioară, candidatul va fi ajutat să-și dezvolte abilitățile.
Bune capacități analitice.
Automotivat, deschis noutăților, dornic să învețe lucruri noi.

Următoarele aptitudini vor fi considerate un avantaj:

Cunoștințe elementare de SQL, Linux.
Cunoștințe de limbă germană sau spaniolă.
Experiență anterioară într-un Call Center sau Serviciu Clenți.

Ce vă oferim noi:

Un salariu competitiv
Un mediu de lucru modern și confortabil
Pachet social complet
O echipă mică și prietenoasă de profesioniști
Program de lucru flexibil

Mai multe informații despre Compania noastră le puteți găsi pe site-ul nostru: www.oculeus.com.
Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul Dvs. la adresa de email: test_its@oculeus.com. E-mail:
test_its@oculeus.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide