Инсталлятор (монтаж кабеля) | Instalator (montare cablaj)

Компания «Victiana» является одним из лидеров рынка в области систем безопасности в Молдове, объявляет вакансию:

Если ты умеете обращаться с электроинструментами, но у тебя нет опыта работы – не проблема! Присоединяйся к нам!

Условия:

  • Работа в стабильной компании;
  • Обучение на рабочем месте;
  • Дружный молодой коллектив;
  • Заработная плата от 500 лей в день;
  • Возможности карьерного роста;
  • Богатая корпоративная культура (подарки к праздникам, тимбилдинг, корпоративы, тематические дни и т.д.).
Тебе необходимо:
  • Базовые знания и умение обращаться с электроинструментами;
  • Желание учиться и развиваться;
  • Ответственность и внимательность;
  • Готовность работать в команде.
Обязанности:
  • Прокладка кабелей по потолку без штробления.
Отправляй свое CV по электронной почте hr@sequritygroup.md и мы с тобой свяжемся.
Телефон:  079 770 297

Dacă știi să folosești sculele electrice, dar nu ai experiență de lucru – nu-i problemă! Alătură-te echipei noastre!

Condițiile oferite:
  • Muncă într-o companie stabilă;
  • Instruire la locul de muncă;
  • Colegi tineri și prietenoși;
  • Salariu începând cu 500 de lei pe zi;
  • Posibilități de creștere în carieră;
  • Cultură corporativă bogată (cadouri de sărbători, team-buldinguri, corporative, zile tematice, etc.).
Cerințe:
  • Cunoștințe de bază și abilitatea de a folosi sculele electrice;
  • Dorința de a învăța și de a te dezvolta;
  • Responsabilitate și atenție la detalii;
  • Disponibilitatea de a lucra în echipă.
Responsabilitati:
  • Întinderea cablurilor de-a lungul tavanului fără caneluri.
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail hr@sequritygroup.md și te vom contacta.
Telefon: 079 770 297

E-mail: hr@sequritygroup.md
079 770 287

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide