Agent Ticketing - 20 000 lei

Linkair
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный день
Dacă ești o persoană organizată și responsabilă, dornică de a învăța lucruri noi și de a comunica eficient în vânzări atunci ești așteptat în echipa noastră.
Responsabilitati:

Managementul vanzarilor catre clienti (rezervari bilete de avion, trimiteri oferte de pret catre clienti, suport post vanzare etc.)
Asistenta clienti (prin call center, online si in sediul agentiei)
Procesarea solicitarilor clientilor;

Cerințe:
Candidatul de succes ar trebui să aibă:

dorinta de face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic si o companie in plina dezvoltare
atitudine profesionala la telefon (“zambet” in voce, calm sub presiune, empatie si atitudine pro-activa)
experienta anterioara in ticketing (minim 2 ani)
responsabilitate, maturitate si energie pozitiva
cunostinte medii de limba engleza

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați la: +373 60120808, Elena.
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@linkair.md cu specificarea postului pentru care aplică. E-mail:
hr@linkair.md
Телефон:
+373 601 20 808
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть