Analist vânzări

VITAFOR №14662466, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Analiza și interpretarea datelor de vânzări.
Monitorizarea și efectuarea rapoartelor periodice de vânzări, indicatorilor de performanță.
Organizarea agendei și asigurarea unei comunicări eficiente cu echipa de vânzări.
Colaborarea cu alte departamente pentru îmbunătățirea proceselor comerciale.

Cerințe:

Experiență în analiza datelor.
Cunoștințe solide de MS Office.
Persoană onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanță și rezultat.
Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate.

Beneficii:

Salariu motivant;
Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
Program de munca: Luni-Vineri, de la 8:00 pin la 17:00;
Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca;
Nivelul de salarizare se discută cu candidatul la interviu.
E-mail: hr@vitafor.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть