Chelner / Официант 12000-15000 de lei

Restaurant Nou
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: По сменному графику
Готовы трудоустроить беженцев
Doriți să faceți parte din echipa noului nostru restaurant confortabil, cu o atmosferă de căldură și gust acasă? Căutăm un angajat energic și responsabil pentru poziția de Chelner!
Condiții:

Program: 3 zile lucrate / 3 zile libere în rotație;
Salariu 12 000 - 15 000 lei și bacșișuri;
Transport acasă plătit de companie;
Perioadă de stagiu plătită;
Angajare oficială, pachet complet de beneficii sociale.

Responsabilități:

Primirea și ghidarea oaspeților la masă;
Consultarea oaspeților cu privire la meniu și băuturi;
Preluarea comenzilor și transmiterea acestora în bucătărie;
Servirea mâncărurilor și băuturilor;
Încasarea facturilor și gestionarea plăților;
Menținerea curățeniei și ordinii în sala de mese.

Cerințe:

Amabilitate și atitudine prietenoasă față de oaspeți;
Experiență în domeniul serviciilor de ospătărie;
Excelente abilități de comunicare;
Limba română și limba rusă!

Dacă sunteți interesat de această oportunitate de a deveni parte din echipa noastră prietenoasă într-un restaurant unde se apreciază confortul de acasă și o bucătărie excelentă, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră specificând poziția dorită sau să sunați la numărul 060777582.

Хотите стать частью нового уютного ресторана с атмосферой домашнего тепла и вкуса? Мы ищем энергичного и ответственного сотрудника на позицию Oфицианта!

Условия:

График: посменный 3/3;
Заработная плата 12 000 - 15 000 лей и чаевые;
Транспорт до дома оплачивается компанией;
Оплачиваемая стажировка;
Официальное трудоустройство, полный соц. пакет.

Функционал:

Приветствие и сопровождение гостей к столу;
Консультация по меню и напиткам;
Принятие заказов и их передача на кухню;
Подача блюд и напитков;
Оплата счетов и обработка платежей;
Поддержание чистоты и порядка в зале.

Требования:

Вежливость и дружелюбное отношение к гостям;
Опыт работы в сфере обслуживания;
Отличные коммуникативные навыки;
Русский и румынский язык!

Если вы заинтересованы в этой возможности стать частью нашей дружной команде в ресторане, где ценятся домашний уют и отличная кухня отправьте ваше резюме с указанием желаемой должности или позвоните по номеру 060777582. Tel: 060777582
Телефон:
+373 607 77 582
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть