Consultant Vânzări Telefonice - Part-time

Viatel
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 10000 MDL
График: Частичная занятость
Готовы трудоустроить беженцев
Te așteptăm să te alături celei mai tinere și dinamice echipe de consultanți vânzări!

Îți plac provocările? Ești o persoană comunicativă și plină de energie? Îți dorești un job cu venit decent, dar prețuiești și timpul liber? Atunci acest post de muncă este perfect pentru tine!
Cerințe pentru candidat:

Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă
Abilități bune de operare a calculatorului
Responsabilitate, inițiativă și o atitudine prietenoasă
Orientare spre rezultate

Responsabilități:

Contactarea clienților noi și existenți prin telefon, cu entuziasm și profesionalism
Consultarea, promovarea și comercializarea serviciilor de Telefonie mobilă, Internet și Televiziune
Înregistrarea și gestionarea comenzilor
Preluarea apelurilor de intrare de la clienți

Avantaje:

Program de lucru part-time: 6 ore/zi, de L-V (8:00-14:00/9:00-15:00/14:00-20:00)
Salariu avantajos (fix + bonus)
Tichet de masă
Instruire gratuită
Angajare oficială
Dezvoltare profesională

Ești la un telefon distanță de a-ți oferi o șansă în carieră! Aplică la acest job și ne vedem la interviu!

Expediază CV-ul la adresa: hr@viatelbpo.com.

Sau contactează-ne! 060668003
Oficiul se află la Buiucani.
Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de vânzări cu adevărat remarcabilă! E-mail: hr@viatelbpo.com
060668003
Телефон:
+373 606 68 003
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть