Contabil/ă Trezorier

Purcari Wineries PLC №14662773, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Purcari Wineries Group caută un/o Contabil/ă Trezorier dedicat și profesionist, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, cu abilități excelente în gestionarea financiară și dorința de a contribui la succesul unei companii de top, te invităm să aplici!
Responsabilitățile tale vor include:

Efectuarea, operarea și verificarea încasărilor, plăților și schimburilor valutare.
Verificarea documentelor pentru efectuarea plăților conform procedurilor interne.
Efectuarea tranzacțiilor cu băncile partenere.
Generarea extraselor bancare.
Încasarea numerarului de la unitățile de vânzare.
Eliberarea numerarului pentru salarii și alte necesități.
Gestionarea eficientă a numerarului.
Alte tranzacții și operațiuni din trezorerie.

Ce te va ajuta la realizarea responsabilitatilor:

Studii superioare în Contabilitate.
Experiență de minimum 2 ani în poziție similară.
Cunoștințe avansate de operare în MS Office și 1C Software.
Abilități excelente în operarea cu facturi și alte documente contabil-fiscale.
Capacitate de evidență și întocmire a rapoartelor periodice de activitate.
Rigurozitate și atenție la detalii.
Abilități excelente de comunicare și relaționare.
Fluență în limba română, rusă și engleză (avantaj).

Ce îți oferim:

Compensare competitivă în funcție de experiență și abilități.
Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
Acces la instruire și programe de dezvoltare profesională.
Asigurări medicale și alte facilități.
Prețuri preferențiale la produsele Purcari.
Tichete de prânz.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa: hr@purcari.wine.
Așteptăm cu interes să te cunoaștem! E-mail:
hr@purcari.wine
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть