Contabil-operator

SC Svetlanse SRL №14506965, 22 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10 000 До 14 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea Postului: Căutăm un contabil/operator dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai abilități excelente în contabilitate și îți place să lucrezi cu aparatul de casă, banca, și să gestionezi înregistrările financiare folosind 1C, atunci aceasta este oportunitatea ideală pentru tine.

Responsabilități:
• Gestionarea operațiunilor de contabilitate, inclusiv înregistrarea și verificarea tranzacțiilor financiare.
• Utilizarea aparatelor de casă și gestionarea numerarului.
• Întocmirea și verificarea documentelor financiare.
• Utilizarea sistemului 1C pentru a menține evidența contabilă.
• Înregistrarea și reconcilierea tranzacțiilor cu banca.
• Asigurarea conformității cu reglementările contabile și fiscale.

Cerințe:
• Experiență relevantă în contabilitate și operare de aparat de casă.
• Cunoștințe solide de utilizare a sistemului 1C.
• Abilități de lucru cu documentele bancare și înregistrări financiare.
• Atenție la detalii și abilități organizatorice excelente.
• Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Beneficii:
• Salariu competitiv de la 10.000 LEi în sus, în funcție de abilități și experiență.
• Mediu de lucru profesionist și suportiv.
• Oportunități de dezvoltare profesională.
Телефон:
+373 767 19 029, +373 780 22 232, +373 799 62 985
Контактное лицо:
Svetlana Malcoci
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть