Contabil(ă) - transport internațional de marfuri

Incargo
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de transport internațional de mărfuri INCARGO SRL angajeaza contabil(ă).
Cerințele pentru ocuparea postului:

Studii superioare în domeniu economie, contabilitate
Experiența în domeniul contabil constitue un avantaj
Cunoașterea calculatorului – Utilizator Avansat, MS Windows, MS Office, 1C
Abilități organizatorice: capacitatea de a interacționa
Cunostințe de limbă engleza reprezintă un avantaj

Responsabilități:

Emite facturi către clienții interni și externi
Introducere comenzi de transport in softul companiei
Primirea şi gestionarea documentelor zilnice
Verifică, înregistreaza și închide deconturile de avans

Vă rugăm să expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul dorit la e-mailul: hr@incargo.md. E-mail: hr@incargo.md
Web: www.incargo.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть