Economist

Horus №14662166, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerinte față de candidat:

Studii superioare în economie, finanţe, contabilitate.
Experientă de lucru în department financiar-contabil reprezintă un avantaj.
Cunoaşterea programului de evidentă contabilă 1C.
Cunoştinte de operare MS Office (Excel, Outlook).
Cunoaşterea limbilor rompână, rusă, (engleza reprezinta un avantaj).
Capacităţi analitice și de sinteză, capacitatea de a percepe şi de a estima.
Responsabilitate, punctualitate, flexibilitate.

Responsabilități principale:

Calcul si evidența sinecostului pe proiecte.
Evidența raportului plan/efectiv pe proiecte.
Repartizarea zilnică a plăților pe proiecte.
Colaborarea cu departamentul comercial privind calculul oferta comercială pentru participare la tendere.
Evidența datoriilor furnizori.
Corespondența oficială cu beneficiarii pe partea financiară.
Elaborarea raportului cash-flow saptamanal.

Compania oferă:

Codiții foarte bune de muncă.
Întreg pachet social.
Salariu motivat.
Tel.: 069740100, 069077439, 022 401 329
Expediați CV-ul la adresa electronică:
recrutare@horus.md / resurse@horus.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть