Ingrijitor cai

Kazak Club №14459766, 17 августа 2024
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități și Sarcini:
- Îngrijirea Zilnică a Cailor:
- Curățarea și întreținerea grajdurilor și a spațiilor de adăpost pentru cai.
- Hrănirea cailor conform planurilor de alimentație stabilite.
- Asigurarea aprovizionării constante cu apă curată și proaspătă.
- Aplicarea tratamentelor de bază și administrarea medicamentelor conform indicațiilor veterinarului.
- Colaborarea cu medicul veterinar pentru consultații și tratamente mai complexe.
- Întreținerea și curățarea echipamentului necesar pentru îngrijirea cailor
- Respectarea normelor de siguranță și igienă pentru protecția cailor și a personalului

Cerințe:
- Experiența anterioară în îngrijirea cailor sau într-un domeniu similar este un avantaj.
- Cunoștințe de bază despre îngrijirea cailor, alimentație și sănătate animală.
- Capacitatea de a lucra cu animale mari și de a răspunde la nevoile acestora.
- Rezistență fizică pentru a efectua sarcini care implică muncă fizică și manipularea cailor.
Телефон:
+373 781 95 090
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть