Lenjereasa (f/m)

Radisson Blu Leogrand Hotel
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilitatile de baza:

Responsabila pentru clasificarea corectă a articolelor din ţesături, conform cerinţelor specifice de spălare, greutăţii, etc;
Separă articolele din ţesături conform metodelor de curăţare;
Călcarea corectă a acestora şi transportarea la etajele corespunzătoare;
Îndeplineşte lucrări de îngrijire a maşinilor de spălat şi a altor echipamente conform instrucţiunilor de folosire.

Studii si profil personal:

Studii medii;
Harnica, responsabila, punctuala, organizata.

Nota:
Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com, sau apelați la numărul de telefon 078 888 690.
Va multumim! E-mail:
hr.chisinau@radissonblu.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть