Manager de vânzări și relații cu clienții

Assist Match
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Căutăm un Manager de vânzări și relații cu clienții pentru clientul nostru, o companie specializată în producția și vânzarea bijuteriilor exclusiviste.
Cerințe pentru candidat:

Experiență în domeniul vânzărilor.
Abilitatea de a procesa comenzile online prin intermediul rețelelor sociale și al site-ului companiei.
Abilități de consultare a clienților în privința gamei de bijuterii.
Capacitatea de a oferi sfaturi profesionale privind stilizarea produselor.
Experiență în gestionarea stocurilor și controlul inventarului.
Inițiativă în organizarea unei prezentări atractive a produselor.
Disponibilitate de a participa la evenimente comerciale și expoziții.

Responsabilități principale:

Procesarea și expedierea rapidă a comenzilor.
Consultarea și asistarea clienților în alegerea produselor.
Menținerea legăturii cu clienții și asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție.
Gestionarea stocurilor și actualizarea bazei de date a produselor.
Reprezentarea companiei la evenimente publice.

Condiții de lucru:

Program de lucru: de la 10:00 la 19:00, de luni până vineri.
Salariu: 8000 MDL + comision din vânzări + îndeplinirea KPI.
Oferirea de instruire și oportunități de creștere profesională.

Trimiteți CV-ul la adresa de email indicată, menționând în subiectul mesajului denumirea poziției dorite "Manager de Vânzări și Relații cu Clienții". E-mail: cv@assistmatch.co
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть