Manager de vânzări

PURE.SIMPLE №14252801, 1 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12 000 До 15 000 MDL
График: По сменному графику
PURE.SIMPLE - este un magazin de lenjerie și haine pentru femei . Noi extindem echipa managerilor de vânzari.
or. Chișinău, Moldova

Cerințe:

Experiență în domeniul vânzărilor - va fi un avantaj
Sociabilitate, rezistență la stres, concentrare pe servicii calitative
Cunoașterea fluentă a limbilor rusă/română, verbal și în scris

Oferim:

program de lucru: 15 zile pe luna
mediul prietenos de lucru
lucru într-o companie cu dezvoltarea rapidă
condiții de plată se discută cu candidații pe baza rezultatelor primei etape (12000-15000 lei)

Responsabilități:

comunicare și deservirea clienților în magazin
comunicare și procesarea comenzilor( Instagram, WhatsApp, FB, web-pagina)
mai multe detalii se oferă la interviu

CV-ul cu o scurtă scrisoare la tema "de ce sunt potrivit pentru acest post" trimiteți pe pure.simple.md@gmail.com.

În subiectul scrisorii vă rugăm să indicați "Vreau în echipa PURE.SIMPLE pentru postul de manager de vânzări”. E-mail: pure.simple.md@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть