Manager de vânzări

DevPro Solutions
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 800 До 1500 USD
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
DevPro este o companie internațională în expansiune, specializată în vânzarea de produse online în domeniul serviciilor financiare. Suntem o echipă de profesioniști orientați spre succes și inovație. Ne mândrim cu crearea unui mediu de lucru în care se apreciază profesionalismul, curajul și munca în echipă.
Ce oferim:

Salariu: de la $800 pe lună + bonusuri din vânzări, cu plăți săptămânale
Bonusuri: prime și premii valoroase pentru cei mai buni angajați
Program de lucru: de la 10:00 la 19:00 (pauza de masă și alte pauze incluse)
Birou confortabil: nou, situat în centrul orașului, cu toate facilitățile necesare și o zonă mare de relaxare (cafea, ceai și gustări pentru angajați + zonă de jocuri)
Instruire: de primă clasă pentru candidații fără experiență (4 zile)
Carieră: oportunitate de avansare în carieră într-o echipă tânără și de perspectivă

Responsabilități:

Atracția noilor clienți și lucrul cu cei existenți (lucrăm doar cu baze de clienți calde si fierbinți, fără apeluri la rece)
Vânzarea produselor companiei clienților și asistarea acestora până la încheierea tranzacțiilor
Îndeplinirea planurilor de vânzări

Cerințe:

Cunoașterea bună a limbii române, franceze sau engleze
Experiența în vânzări constituie un avantaj, dar nu este obligatorie - te vom învăța tot ce trebuie!
Comunicare eficientă, energie și dorință de dezvoltare
Abilitatea de a lucra în echipă și de a obține rezultate

Te așteptăm pe tine!
Alăturându-te nouă, vei deveni parte dintr-o echipă ambițioasă, care activează într-unul dintre cele mai dinamice și cu cea mai rapidă creștere sectoare de pe piață. Oferim un salariu competitiv, condiții de muncă flexibile și posibilitatea de a participa la proiecte interesante și semnificative.
Dacă ești energic, comunicativ și dorești să te dezvolți în domeniul vânzărilor, vom fi bucuroși să te avem în echipa noastră!
Trimite CV-ul tău la devprosolutionshr@gmail.com sau sună la telefonul 078895189. E-mail: devprosolutionshr@gmail.com
078895189
Телефон:
078895189
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть