Manager in vânzări anvelope

Trans Ager
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Trans Ager este o companie de top în distribuția și comercializarea de anvelope pentru autoturisme, camioane și vehicule industriale. Cu o experiență vastă și un portofoliu variat de produse, ne mândrim cu servicii de înaltă calitate și o echipă dedicată succesului.

Descrierea postului:
Căutăm un Manager de Vânzări Anvelope talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în vânzări, abilități excelente de comunicare și o dorință puternică de a contribui la creșterea companiei.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru anvelope.
- Gestionarea și extinderea portofoliului de clienți.
- Monitorizarea pieței și identificarea noilor oportunități de vânzare.
- Coordonarea cu departamentele interne pentru a asigura livrarea produselor la timp și conform cerințelor clientului.
- Realizarea obiectivelor de vânzări și raportarea rezultatelor către conducerea companiei.
- Participarea la târguri și evenimente de profil pentru a promova produsele companiei.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul anvelopelor sau industriei auto.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
- Cunoștințe bune de utilizare a pachetului Microsoft Office.
- Permis de conducere categoria B.
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente.
- Un plus mare ar fi cunoasterea limbii Engleza

Oferim:
- Salariu atractiv și pachet de beneficii.
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
- Mediu de lucru dinamic și provocator.
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la succesul companiei Trans Ager, trimite CV-ul tău la adresa de email office@transager.md

Contact:
- Compania Trans Ager
- Chişinău, str. Uzinelor, 171-A
+373 67439613
office@transager.md
Телефон:
067439613
Контактное лицо:
Cristian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть