Manager Relații cu Clienții

VITAFOR
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
Analiza vânzărilor.
Gestionarea reducerilor și analizarea ofertelor de promoții pentru clienți.
Transmiterea ofertelor promoționale către clienți.
Gestionarea specificațiilor și modificărilor de preț.

Cerințe:

Studii superioare.
Cunoștințe de bază ale programelor 1C, Excel și Word.
Abilități excelente de relaționare și găsirea soluțiilor în situații neprevăzute.
Excelente abilități de comunicare.
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Condiții de muncă:

Salariu motivant.
Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială).
Program de munca: Luni-Vineri de la 8.00-17.00 sau de la 9.00-18.00;Sâmbătă, Duminica -zile libere.
Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca.

Dacă îndepliniți aceste criterii și sunteți interesați de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs hr@vitafor.md.
Telefon: 060133288, Olga.

Adresa noastră: str. Valea Bîcului 5/3 E-mail: hr@vitafor.md
060133288
Телефон:
060133288
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть