Manager Vânzări - Agricultură

DiazChim №14716552, 16 октября 2024
Город: Страшены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Identificarea și stabilirea relațiilor cu producătorii agricoli, asigurând colaborări eficiente și de lungă durată.
Participare activă la elaborarea și îndeplinirea planului de vânzări pentru atingerea obiectivelor companiei.
Efectuarea vizitelor regulate la producătorii agricoli pentru a evalua nevoile acestora și a promova produsele companiei.
Acordarea suportului tehnic și consultanță specializată în domeniul agricol, adaptată la cerințele clienților.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul Agriculturii,
Experiență relevantă în agricultură sau în vânzări pe acest segment (experiență obligatorie),
Cunoașterea limbilor română și rusă,
Permis de conducere valabil (obligatoriu),
Abilități excelente de prezentare, negociere și comunicare.
Organizare, capacitatea de gestionare eficientă a timpului și a resurselor,
Persoană dinamică, energică și foarte responsabilă, capabilă să lucreze într-un ritm alert.

Beneficii:

Salariu competitiv și motivant, cu angajare oficială și toate beneficiile aferente.
Oportunități de dezvoltare profesională și programe de instruire continuă.
Mașină de serviciu, telefon mobil și acoperirea convorbirilor telefonice.
Activitate într-o echipă dinamică și în plină dezvoltare, într-un mediu profesional stimulant.

Locația Companiei:
DiazChim SRL, Or. Strășeni, Str. Șoseaua Chișinăului nr. 16
Cum să aplici: Dacă ești pasionat de agricultură, ai experiență sau studii în domeniu și te regăsești în cerințele acestui post, trimite CV-ul tău la adresa: hr@diazchim.md
Telefon: 068235292
Email: hr@diazchim.md
Телефон:
+373 682 35 292
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть