Manager Vânzări Directe

EuroCreditBank
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Beneficii:

Proiecte inovative și ambițioase;
Instruiri gratuite de formare și dezvoltare personală și profesională;
Echipă prietenoasă și un mediu de lucru profesionist;
Facilități sportive pentru promovarea unui stil de viață sănătos și activ.

Responsabilitati:

Promovarea și vinderea produselor și serviciilor bancare clienților Băncii și clienților potențiali;
Studierea și analiza domeniului de activitate a clienților, determinarea necesității clientului în produse și servicii bancare, inclusiv în finanțare;
Stabilirea relațiilor cu clienții noi prin selectarea clienților potențiali, elaborarea ofertelor cu participarea ulterioară la atragerea lor la deservire la bancă;
Identificarea de noi nișe de clientelă și oportunități de vânzare a produselor și serviciilor Băncii;
Realizarea proiectelor de oferte individuale pentru clienții țintă;
Organizarea întâlnirilor cu clienții Băncii privind promovarea și vânzarea produselor și serviciilor noi, cât și cu potențialii clienți privind atragerea acestora la deservire;
Elaborarea ofertelor pentru clienți etc.

Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare de specialitate;
Experiență la un post similar minim 2 ani - va constitui un avantaj;
Cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă, engleza - va constitui un avantaj;
Abilităţi de vânzare a produselor bancare, de comunicare şi organizare;
Responsabilitate, onestitate.

Funcția este localizată în: centrul orașului Chișinău.

Expediază CV-ul la adresa hr@ecb.md, indicând funcția pentru care candidezi.
Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate. În funcție de caz, CV-ul tău ar putea fi analizat și pentru alte poziții vacante din cadrul băncii.
Îți mulțumim pentru interes și te așteptăm cu drag în echipa BC„EuroCreditBank” SA! E-mail: hr@ecb.md
022500 - 206, 022 500 - 203
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть