Manager vânzări

Puratos
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare;
Experiența de minimum 2 ani în domeniul cofetăriei reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie;
Cursurile de specialitate constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii engleze nivel incepator.

Condiții de muncă:

Lucru într-un oficiu dotat;
Traininguri de specialitate regulate și oportunități de avansare în carieră;
Pachet social complet;
Grafic de lucru full-time 8:00-17:00 (sîmbăta / duminica zile de odihnă);
Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tânără și creativă;
Salariu motivant.

Responsabilități:

Demonstreză calitățile produselor companiei, în scopul de a crea relații strînse cu clienții.
Contribuie la crearea unor rețete și concepte noi de produse de patiserie pentru clienți.
Asigură suport pentru departamentul R&D (aspecte tehnice, probleme de calitate, managementul produselor etc.).
Participă la instruirea agenţilor de vînzări pentru promovarea şi utilizarea produselor specifice.
Efectuează demonstraţii în democentru şi pe zone ale produselor specifice întreprinderii.
E-mail: iperciun2@puratos.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть