Manager Vînzări B2B (Regiunea Sud)

Magnat Toys Expert
Город: Кагул
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 20000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilități principale:

Vînzări B2B către partenerii existenți. Gestionarea bazei existente de clienți;
Îndeplinirea planurilor pe vînzari și încasari, precum și a obiectivelor companiei;
Valorificarea și majorarea eficienței personale cît și a partenerilor în gestiune;
Majorarea permanentă a cotei de piață din sectorul respectiv;
Contractarea și lărgirea bazei existente de clienți;
Efectuarea analizei pe client/regiune; Rapoarte;
Identificarea problemelor și prezentarea soluțiilor aferente;
Reprezentarea companiei și intereselor acestei în regiune.

Cerințe față de candidat:

Stabilit cu traiul în sudul țării (Comrat, Congaz, Leova, Căușeni, Cahul etc.);
Are cunoștințe în domeniul B2B;
Posedă abilității de comunicare și convingere.
Orientat spre rezultat.
Cunoaște limba Rusă și Română - obligatoriu;
Are cunoștințe avansate PC (MS OFFICE, 1C).
O gîndire analitico-strategică în domeniul vînzărilor.
Experiență într-o poziție similară – v-a constitui un avantaj;
Automobil propriu – obligatoriu.
Studii superioare în domeniul: management, economie, marketing – v-a constitui un avantaj.

Calități personale: aranjat, punctual, proactiv, dinamic, cu inițiativă!

Oferim:

Un post cu salariu de la 20 000 MDL Brut, într-o companie stabilă, în creștere.
Posibilitate de a te afirma profesional și a învăța lucruri noi.
Salariu achitat oficial 100% și la timp. Pachet Social. Concediu prevăzut de legislație.
Premii semestriale în funcție de rezultate.
Convorbiri telefonice nelimitate. Petrol. Amortizare.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: hr@magnat.md.
Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu. Email: hr@magnat.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть