Medic stomatolog

Clinica Stomatologică DentEstetica
Город: Унгены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Cerințele postului:
- Diplomă de absolvire a facultăți de Stomatologie,
- Specializarea constituie un avantaj,
- Cunoștințe teoretice și practice care să vă permită să finalizați cu succes tratamentele medicale,
- Abilități de comunicare și relaționare,
- Organizare și deprinderi de time-management;

Responsabilități:
- Acordarea asistenței medicale în funcție de necesitățile pacienților,
- Stabilirea diagnosticului și planului de tratament,
- Verificarea dinamicii și stării pacientului,
- Respectarea codului deontologic și de etică profesională;

Oferim:
- Condiții de manifestare profesională,
- Colegi responsabili, empatici și deschiși spre noi provocări,
- Reduceri la serviciile Clinicii,
- Remunerare competitivă stabilită în urma interviului,
- Program de muncă flexibil;

Așteptăm CV-ul dvs la adresa de e-mail dr.andrusca@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon 060079932.
Телефон:
+373 600 79 932
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть