Oficce manager

Sun Kids
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 17000 MDL
График: Полный рабочий день

Suntem în căutarea unui ”Office Manager” dedicat și energic pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Dacă ești o persoană organizată, comunicativă și ai abilități excelente de gestionare a timpului, te așteptăm cu drag să aplici!
Responsabilități:

Răspuns prompt și eficient la mesaje și solicitări.
Gestionarea grupurilor de comunicare pe Viber.
Coordonarea și actualizarea graficelor de activități.
Menținerea unui mediu de lucru organizat și eficient.
Asigurarea suportului administrativ pentru echipa și managerii de proiect.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și relaționare.
Experiență în utilizarea platformelor de mesagerie și organizare online.
Capacitate de multitasking și gestionare a priorităților.
Atitudine pozitivă și proactivă.
Experiența anterioară în roluri administrative sau similare constituie un avantaj.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și prietenoasă.
Mediu de lucru dinamic și plin de provocări.
Posibilități de dezvoltare personală și profesională.
Salariu competitiv și alte beneficii.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul cu poză la adresa Sunkidsmoldova@mail.ru cu specificarea postului la care aplici sau ne contactezi la 060336777. E-mail: Sunkidsmoldova@mail.ru
Telefon: +373 60336777
Телефон:
+373 60336777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть