Operator Call Centru

Takumi
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 10000 MDL
График: По сменному графику
Adori sa vorbesti la telefon si toti prietenii îți spun că ai o voce plăcută și ai răbdare să explici detalii, atunci hai cu noi în echipa Takumi.
Obiectivul postului: Deservirea și preluarea comenzilor prin telefon, plasarea comenzilor către locație.

Cerințe:

Experiență este obligatorie;
Abilitate de a conlucra în echipă;
Rezistență la situații stresante și comenzi multiple;
Instruiri în domeniu;
Responsabilitate și punctualitate.

Atribuții specifice postului:

Recepționarea apeluri a clienților actuali în vederea consultării vânzării produselor si serviciilor;
Recepționarea comenzilor parvenite în format online de clienți prin email, transmiterea acestora către punctele de livrare;
Emite apeluri și transmite emailuri cu comenzile clienților către punctele de livrare;
Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în softul de lucru. (oferim instruire gratuită).

Noi îți oferim:

Regim de muncă în ture (graficul se stabilește pe loc);
Instruire asigurata de companie;
Salariu stabil, achitat de 2 ori pe luna;
Conditii de munca foarte confortabile, Oficiu sec. Sculeni (Zity Mall)

Așteptăm cu drag să ne contactezi, trimite-ne Cv-ul la adresa de e-mail: hr@takumi.md sau telefonează: +373 068969669 E-mail: hr@takumi.md
Telefon: +373 68969669
Телефон:
+373 689 69 669
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть