Php developer

Sykors Media
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Готовы трудоустроить беженцев
PHP Developer - Alătură-te Echipei Noastre de Succes!

RESPONSABILITĂȚI:

- Lucru asupra proiectelor existente ale companiei, contribuind la îmbunătățirea și optimizarea lor continuă.
- Elaborarea de proiecte noi, atât pe partea de front-end cât și pe partea de programare, utilizând tehnologii moderne și bune practici.

CERINȚE PENTRU CANDIDAT:

- O bună cunoaștere a PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, Git.
- Abilități de rezolvare a problemelor și de lucru într-un mediu dinamic.

Experiența de lucru cu următoarele tehnologii constituie un avantaj:

- Bootstrap, jQuery, ReactJS
- WordPress, Laravel
- Docker, abilități generale de lucru/administrare a serverelor -Linux

BENEFICII OFERITE:

- Full-time: Program de lucru stabil, cu posibilitatea de a-ți organiza timpul eficient.
- Salariu competitiv: În funcție de interviu și de experiența ta, asigurăm o remunerare atractivă.
- Posibilitatea de avansare în carieră: Ne dorim să creștem împreună, oferind oportunități de dezvoltare profesională.
- Birou modern și bine localizat: Lucrează într-un spațiu confortabil și accesibil.
- Colegi tineri, prietenoși și de ajutor: Fii parte dintr-o echipă entuziastă și colaborativă.
- Proiecte interesante și diverse: Implică-te în proiecte captivante care te vor provoca să-ți folosești la maximum abilitățile și cunoștințele.
- Training și dezvoltare continuă: Acces la cursuri și resurse pentru a te ajuta să rămâi la curent cu cele mai noi tehnologii și tendințe din domeniu.
- Evenimente de team-building: Participă la activități de echipă și evenimente sociale organizate regulat.

Așteptăm CV-ul tău la adresa cv@sykors.com cu subiectul: "PHP Developer". Te rugăm să specifici proiectele în care ai participat și rolul tău în acestea.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea de soluții inovatoare și de impact!
Телефон:
+373 787 27 705
Контактное лицо:
Artur
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть