Python developer

LoleStaff
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Descriere:
LoleStaff, agenție de top în outstaffing și soluții IT, caută dezvoltatori Python talentați și pasionați pentru a se alătura talent pool-ului nostru. Indiferent dacă ești la începutul carierei tale sau un expert cu experiență vastă, dorim să te cunoaștem!

Responsabilități:

Dezvoltare și mentenanță de aplicații web și software folosind Python.
Colaborare cu echipele de dezvoltare și management pentru a livra soluții de calitate.
Participare la code reviews și asigurarea respectării standardelor de codare.
Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice în mod eficient.
Cerințe:

Pentru Junior Developers:

Cunoștințe de bază în Python și experiență cu proiecte academice sau personale.
Înțelegerea conceptelor fundamentale de programare.
Abilitatea de a învăța rapid și dorința de a crește profesional.
Pentru Mid-Level Developers:

Experiență de 2-4 ani în dezvoltare cu Python.
Experiență cu framework-uri web (Django, Flask).
Abilități bune de problem-solving și debugging.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
Pentru Senior Developers:

Experiență de peste 5 ani în dezvoltare cu Python.
Expertiză în arhitectură de software și design patterns.
Experiență în gestionarea și mentorarea altor dezvoltatori.
Capacitatea de a lua decizii tehnice strategice și de a conduce proiecte complexe.
Beneficii:

Oportunitatea de a lucra pe proiecte diverse și interesante.
Flexibilitate în muncă și posibilitatea de a lucra remote.
Posibilitatea de relocare dacă proiectele o cer.
Acces la traininguri și resurse de dezvoltare profesională.
Mediul de lucru colaborativ și suportiv.
Cum să Aplici:
Dacă ești interesat să te alături talent pool-ului nostru și să descoperi oportunitățile oferite de LoleStaff, te invităm să trimiți CV-ul și o scurtă descriere a experienței tale la [adresa de email]. Menționează în subiectul email-ului nivelul tău de experiență (Junior, Mid-Level, Senior).

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul proiectelor noastre și ale clienților noștri!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть