Vinzator online pentru site-ul Dinotte

Treci Company SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 25000 MDL
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Ești pasionat de vânzările online și dorești să te alături unei echipe dinamice și inovatoare? Te așteptăm în echipa noastră pentru a contribui la succesul magazinului online Dinotte.md, specializat în produse de calitate pentru un somn sănătos!

Responsabilități:

Gestionarea și actualizarea catalogului de produse pe site-ul Dinotte.md.
Oferirea de suport și consultanță clienților prin intermediul platformelor de chat, e-mail și telefon.
Procesarea comenzilor online și asigurarea unei experiențe de cumpărare excelentă pentru clienți.
Monitorizarea feedback-ului clienților și soluționarea promptă a reclamațiilor sau problemelor apărute.
Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa campanii de vânzări online.
Analizarea performanțelor de vânzări online și propunerea de strategii pentru îmbunătățirea acestora.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzările online sau în gestionarea unui magazin online.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Cunoștințe de bază în utilizarea platformelor de e-commerce și a instrumentelor de gestionare a comenzilor.
Orientare către client și capacitatea de a oferi soluții rapide și eficiente.
Atenție la detalii și capacitate de organizare.
Cunoștințe de marketing digital constituie un avantaj.

Beneficii:

Salariu competitiv și bonusuri de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
Mediu de lucru dinamic și plăcut.
Reduceri la produsele Dinotte pentru angajați.

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la dinotte.hr@gmail.com
E-mail: dinotte.hr@gmail.com
Телефон:
+373 686 12 436
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть