Vorbitori Limba Italiană fix 1000$- 1500$

Green Works №14662908, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 1000 До 1500 USD
График: Гибкий график
Готовы трудоустроить беженцев
Greenwork_md este o agenție de digital marketing. Misiunea noastră se bazează pe principiile unui marketing eficient. Invităm în echipa noastră un reprezentant de vânzări care va deveni chipul companiei și ni se va alătura.

Vorbitori Limba Italiană - fix 1000$- 1500$

Responsabilități:

Atragerea clienţilor noi şi menţinerea clienţilor existenţi;
Vînzarea produselor servicii online;
Efectuarea apelurilor telefonice;
Lucrul cu baza de date;
Desfășurarea întâlnirilor cu clienţii, prezentarea propunerilor comerciale.

Cerinţe:

Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj;
Spirit organizatoric şi de iniţiativă, exigenţă, sociabilitate, corectitudine, aptitudini analitice;
Cunoaşterea fluentă Limba Italiană la nivel conversațional;
Cunoștințe în PC (Word, Excel).

Oferim:

Cursuri și instruire gratuite de formare și dezvoltare profesională;
Un sistem de bonus saptamanal;
Salariu fix 750$ - 1500$ + KPI;
Pauză dulce cu ceai și biscuiți;
Echipă dinamică și ambițioasă;
Loc de lucru confortabil în oficiu spațios;
Instruire continuă (training, seminare);
Creștere pe plan profesional.

Locație: Chișinău, Centru
Grafic de muncă: 10:00 - 19:00

Aplică acum, trimite CV-ul la adresa hr_office@hrmd24.com (CV-ul să conțină poză). E-mail: hr_office@hrmd24.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть