Specialist în domeniul muzicii

ARTPLANET
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: Hibrid (Oficiu/Acasă)
ARTPLANET, căută un specialist talentat și experimentat în domeniul muzicii pentru a participa la un proiect inovator care combină tehnologiile IT, inteligența artificială și abilitățile profesionale ale muzicienilor.

Cerințe principale:
- Educație muzicală (preferabil superioară).
- Experiență în industria muzicală.
- Legături stabilite cu experți, compozitori și muzicieni.

Responsabilități principale:
- Participarea la dezvoltarea și implementarea proiectului la intersecția dintre tehnologiile IT și muzică.
- Interacțiunea cu echipa de specialiști IT pentru integrarea aspectelor muzicale cu utilizarea inteligenței artificiale.
- Coordonarea și colaborarea cu compozitorii și muzicienii pentru crearea de conținut unic.

Oferim:
- Participarea la un proiect de avangardă, care se află la granița dintre tehnologie și artă.
- Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională.
- Salariu competitiv și beneficii sociale.

Dacă dețineți abilitățile și experiența necesare și doriți să faceți parte dintr-un proiect inovator, trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la hr@artplanet.md indicând funcția pentru care candidați.

Haideți împreună să creăm viitorul muzicii!

Invităm la interviu doar persoanele selectate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide