Specialist în domeniul muzicii

ARTPLANET
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
ARTPLANET, căută un specialist talentat și experimentat în domeniul muzicii pentru a participa la un proiect inovator care combină tehnologiile IT, inteligența artificială și abilitățile profesionale ale muzicienilor.

Cerințe principale:
- Educație muzicală (preferabil superioară).
- Experiență în industria muzicală.
- Legături stabilite cu experți, compozitori și muzicieni.

Responsabilități principale:
- Participarea la dezvoltarea și implementarea proiectului la intersecția dintre tehnologiile IT și muzică.
- Interacțiunea cu echipa de specialiști IT pentru integrarea aspectelor muzicale cu utilizarea inteligenței artificiale.
- Coordonarea și colaborarea cu compozitorii și muzicienii pentru crearea de conținut unic.

Oferim:
- Participarea la un proiect de avangardă, care se află la granița dintre tehnologie și artă.
- Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională.
- Salariu competitiv și beneficii sociale.

Dacă dețineți abilitățile și experiența necesare și doriți să faceți parte dintr-un proiect inovator, trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la hr@artplanet.md indicând funcția pentru care candidați.

Haideți împreună să creăm viitorul muzicii!

Invităm la interviu doar persoanele selectate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть